Dzień Samorządu Terytorialnego
Szanowni Mieszkańcy,
z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego zachęcamy do wywieszenia flagi gminnej.
Samorząd, z którego możemy być dumni, tworzymy wspólnie - każdego dnia.
Niech symbolem tej wspólnoty, zaangażowania i lokalnej dumy będzie nasza flaga..jpg)

