Gmina Bralin

Szkolenie w ramach programu Erasmus+

Grupa nauczycieli z Zespołu Szkół im. ks. Michała Przywary i Rodziny Salomonów w Nowej Wsi Książęcej zakończyła szkolenie w ramach programu Erasmus+. Nauczyciele zdobyli nowe kompetencje w zakresie nowoczesnych metod nauczania, technologii cyfrowej i współpracy międzynarodowej. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniom, będą mogli wprowadzić innowacyjne rozwiązania w pracy z uczniami. To kolejny krok ku podnoszeniu jakości edukacji w naszej szkole.

Nauczyciele przy projektorzePodczas prelekcji, dwie panie przed ekranem rzutnikaZdjęcie grupowe nauczycieli podczas Erasmusa

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności