Gmina Bralin

Dzień Seniora w Klubie Senior+

14 listopada, w przypadający Światowy oraz Ogólnopolski Dzień Seniora, w Klubie „Senior+” odbyło się uroczyste spotkanie Seniorów należących do klubu w Bralinie. W obchodach wzięli również udział zaproszeni goście, którzy złożyli seniorom życzenia zdrowia, pogody ducha oraz aktywności na dalsze lata. Specjalną częścią programu był występ artystyczny uczniów klasy IIa, przygotowany pod kierunkiem nauczycielki Pani Joanny Mikołajczyk. Młodzi artyści wystąpili z radosnym programem artystycznym, wypełnionym wierszami i piosenkami. Po części oficjalnej uczestnicy mieli okazję do rozmów, wspólnego świętowania i integracji przy poczęstunku. Spotkanie to było nie tylko okazją do świętowania Dnia Seniora, lecz także do podkreślenia znaczenia więzi łączących seniorów z młodszymi pokoleniami.Dzień Seniora w Klubie Senior + w Bralinie, uczniowie z przedstawieniem występują przed seniorami Dzień Seniora w Klubie Senior +, uczniowie ubrani na galowo występują przed senioramiDzień Seniora w Klubie Senior +, uczniowie ubrani na galowo Dzień Seniora w Klubie Senior +, uczniowie ubrani na galowoDzień Seniora w Klubie Senior +, tort z napisem Dzień Seniora

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności