Gmina Bralin

Ziemia moim domem

Pod taką nazwą przeprowadzony został, w kwietniu bieżącego roku, konkurs skierowany do uczniów ze szkół podstawowych. Wszystkie prace ukazały poczucie odpowiedzialności za stan środowiska oraz harmonii z całą przyrodą, a także chętne podejmowanie świadomych działań na rzecz ochrony środowiska. Kreatywność dzieci w połączeniu z aktywną edukacją ekologiczną doskonale uświetniła coroczne obchody Dnia Ziemi.

Po wnikliwej analizie przesłanych prac konkursowych, komisja  wyłoniła następujących laureatów:

I grupa wiekowa – klasy I-III 

I miejsce – Pola Pacek

II miejsce – Amelia Słota

III miejsce – Milena Mąka

wyróżnienia: Antonina Magaj                       

 

II grupa wiekowa – klasy IV-VIII

I miejsce – Wiktor Zieliński

II miejsce – Zofia Kupczak

III miejsce – Julia Dombek

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom.

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności