Gmina Bralin

Zespół Szkół w Nowej Wsi Książęcej świętował 102. Rocznicę Niepodległości

Dzień 11 listopada w tym roku wygląda w zespole Szkół w Nowej Wsi Książęcej inaczej niż zwykle. Panująca pandemia i zdalne nauczanie nie pozwala na spotkania i wspólne świętowanie tego ważnego dla nas Polaków dnia. Część artystyczną przygotowana przez
Grupy przedszkolne oraz uczniów klas I -III przy merytorycznym zaangażowaniu nauczycieli:Teresy Kurant, Janiny Habelskiej, Justyny Rybczyńskiej, Andrzeja Mirowskiego, Zofii Koryciak, Hanny Misiorowskiej i Karoliny Małolepszej zaprasz wszystkich mieszkańców gminy Bralin na uroczystą część artystyczną. Film przygotowała Pani Alicja Hetmańczyk.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania

Link poniżej

https://zsnwks-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/alicja_hetmanczyk_zsnwks_onmicrosoft_com/EY7E3P_yMa9HkAbKYWwDihQB1Nn_OWCwrDKvmn29bLoQsA?e=8liAwx

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności