Gmina Bralin

Zajęcia z profilaktyki uzależnień

W dniu 18.04.2023 r. w Zespole Szkół im. Ks. Michała Przywary i Rodziny Salomonów w Nowej Wsi Książęcej odbyły się zajęcia z profilaktyki uzależnień dla uczniów klas IV-VIII na temat szkodliwości substancji psychoaktywnych. Uczniowie dowiedzieli się jakie konsekwencje dla zdrowia i życia mają narkotyki, dopalacze, e-papierosy i napoje energetyzujące. Zajęcie przeprowadzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie sierż. szt. Justyna Gajda, asp. szt. Arkadiusz Bober, mł. asp. Tomasz Wyżnikiewicz i asp. sztab. Aleksander Stefan.

Alicja Hetmańczyk

Zajęcia profilaktyczne w Nowej Wsi Książęcej 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności