Gmina Bralin

Wręczono pierwsze Karty Seniora

W czwartek, 27 stycznia br. w Urzędzie Gminy Bralin wójt Piotr Hołoś wręczył pierwsze Karty Seniora. Szczęśliwym posiadaczem karty z numerem jeden okazała się Pani Janina Górna.

O kartę może starać się każdy mieszkaniec gminy Bralin w wieku 60+. Do tej pory złożono już 143 wnioski i podpisano 9 porozumień z Partnerami. Karta Seniora rusza już od 1 lutego br.

Przypominamy, że nabór wniosków cały czas trwa. Wniosek do pobrania TUTAJ.

Wójt gminy Bralin wręcza Kartę Seniora

Wójt przekazuje Kartę Seniora

Wójt Piotr Hołoś wręcza Bralińską Kartę Seniora

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności