Gmina Bralin

Władze gminy Bralin oddały hołd poległym w walce o niepodległość

PomnikW rocznicę wybuchu II wojny światowej władze gminy Bralin oddały hołd poległym w walce o niepodległość. O godzinie 12.00, w dniu 1 września wójt gminy Bralin Piotr Hołoś, sekretarz gminy Marzena Urbańska oraz zastępca wójta Karol Wanzek złożyli kwiaty pod pomnikiem poległych w walce o niepodległość, ofiarom wszelkich represji, zsyłek i prześladowania.  

i września pomnik ofiar represjizłożenie kwiatów pod pomnikiem ofiar represji

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności