Gmina Bralin

Uroczyste ślubowanie

Uczniowie klasy I z Zespołu Szkól im. Ks. Michała Przywary i Rodziny Salomonów w Nowej Wsi Książęcej zostali oficjalnie przyjęci do grona uczniów szkoły podstawowej. Aktu pasowania dokonała dyrektor placówki Elżbieta Kuropka w obecności wychowawcy klasy Iwony Zając, rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości. Pierwszoklasiści podczas ślubowania złożyli obietnicę, że będą dobrymi uczniami i Polakami, a swym zachowaniem i nauką sprawią radość rodzicom i nauczycielom. Gratulacje i życzenia uczniom w imieniu wójta gminy Bralin złożyła Justyna Hołub-Rojkiewicz kierownik Referatu Oświaty.

Pasowanie na pierwszoklasistów w Nowe Wsi KsiążęcejPasowanie na pierwszoklasistów w Nowej Wsi Książecej

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności