Gmina Bralin

Trwa II turnus kolonii z Gminą Bralin!

Podczas 8-dniowego pobytu nad morzem, w Darłowie, grupa 30 dzieciaków z Gminy Bralin wypoczywa i realizuje program sportowo – profilaktyczny. Wśród zaplanowanych atrakcji oprócz plażowania, przewidziane jest zwiedzanie Gdańska i Sopotu,wycieczki rowerowe, rozgrywki sportowe oraz kino, ognisko i dyskoteka. 

W dniach 15-22 lipiec pierwsza grupa kolonistów wypoczywała na Mazurach. W programie kolonii oprócz aktywnego wypoczynku nad jeziorem, zmaganiami sportowymi znalazła się wycieczka na miejsce bitwy pod Grunwaldem, zwiedzanie Olsztyna, wycieczki rowerowe szlakiem mazurskich jezior i wiele innych atrakcji.

Ostatni trzeci turnus odbędzie się w drugiej połowie sierpnia i tym razem dzieci spędzą czas w Zakopanem. Na uczestników również czeka wiele atrakcji.

Realizatorem kolonii jest Transporter Travel z Bralina.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności