Gmina Bralin

Spotkanie z seniorami

W piątek 24.09 br. w sali OSP w Bralinie odbyło się spotkanie - Seniorze 60+ Na zdrowie. Seniorzy z gminy Bralin rozmawiali o zdrowiu, szczepieniach, zapoznali się z chorobami cywilizacyjnymi, zasadami zdrowego stylu życia, profilaktyką COVID-19. Prelegentem spotkania była dr. Wiesława Braun z punktu szczepień w Myjomicach. Na uczestników czekał słodki poczęstunek oraz miłe niespodzianki.

Obrazek przedstawia spotkanie z seniorami

Obrazek przedstawia spotkanie z seniorami

Obrazek przedstawia spotkanie z seniorami

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności