Gmina Bralin

"Poznaj Polskę" - Wrocław

Obrazek przedstawia logo Poznaj PolskęObrazek przedstawia logo Ministerstwa Edukacji i NaukiW piątek 12 listopada uczniowie klas 1-3 ze szkoły podstawowej w Nowej Wsi Książęcej uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Wrocławia w ramach programu MEiN "Poznaj Polskę". Wyjazd odbył się dzięki dofinansowaniu przyznanemu z programu Ministerstwa Edukacji i Nauki „Poznaj Polskę”w wysokości 3072,00 zł. W tym dniu uczniowie zwiedzili Muzeum Mineralogiczne, gdzie oglądali zgromadzone w instytucji eksponaty, podziwiali ogromną ilość przepięknych minerałów. Kolejnym punktem wycieczki było Hydropolis. W Hydropolis uczniowie dowiedzieli się skąd się bierze woda w naszych kranach i ile wody jest w naszych organizmach. Wyjazd był okazją do zdobycia nowych umiejętności i zapoznania się z wieloma ciekawostkami dotyczącymi powstania świata. To był bardzo udany dzień, który na długo zostanie w naszej pamięci.

Iwona Zając
źródło: https://zsnwks.pl

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności