Gmina Bralin

Pół wieku miłości

W gminie Bralin, 24 lutego br. pary, które w ubiegłym roku obchodziły Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego świętowały Złote Gody.  Podczas uroczystości, wręczone zostały Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, w dowód społecznego uznania dla trwałości małżeństw z terenu gminy Bralin. Medale Jubilatom w imieniu prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył wójt gminy Piotr Hołoś. Uroczystość prowadziła Marzena Urbańska kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Obecny na uroczystości był także zastępca wójta Karol Wanzek oraz przewodniczący Rady Gminy Bralin Marek Markiewicz. Wraz z życzeniami pod adresem jubilatów kierowane były słowa uznania i gratulacje. Były kwiaty i pamiątkowe dyplomy. 
Wszystkim Jubilatom życzymy, aby dalej szli przez życie mocno trzymając się za ręce, zawsze uśmiechnięci i szczęśliwi, zawsze razem oraz pewni swoich uczuć - powiedział wójt Piotr Hołoś. Oprawę artystyczną zapewniły dzieci z Przedszkola „Kwiaty Polskie” w Bralinie. Podsumowaniem uroczystości było wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odznaczeni zostali Państwo:

  • Teresa i Zbigniew Hibner
  • Halina i Eugeniusz Cichos
  • Janina i Antoni Michalscy
  • Urszula i  Wiesław Kozińscy
  • Grażyna i Leon Dziedziczak
  • Anna i Henryk Walczak
  • Helena i Eugeniusz Marczyk
  • Stanisława i Eugeniusz Majcher
  • Łucja i Stanisław Niechciał
  • Maria i Henryk Morta

Życzymy Państwu kolejnych wspaniałych Jubileuszy!

IMG_5252  

Galeria zdjęć

Złote Gody Złote Gody Złote Gody Złote Gody Złote Gody Złote Gody Złote Gody Złote Gody Złote Gody Złote Gody Złote Gody Złote Gody Złote Gody Złote Gody Złote Gody Złote Gody Złote Gody Złote Gody Złote Gody
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności