Gmina Bralin

Pogadanka z Policją

Pandemia koronawirusa sprawiła, że uczniowie zmuszeni zostali zamienić szkolne ławki na biurka we własnych domach, a bezpośredni kontakt z nauczycielem i rówieśnikami na kontakt w świecie wirtualnym. Komputer stał się podstawowym narzędziem pracy, a  internet jedynym miejscem spotkań.
W związku z tym 23 marca br. policjanci: sierż. sztab. Filip Ślęk, sierż. sztab. Ewelina Włodarczyk i mł. asp. Michał Jurowicz z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie przy wykorzystaniu platformy Teams przeprowadzili pogadankę z rodzicami oraz nauczycielami na temat bezpieczeństwa w sieci.  

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności