Gmina Bralin

Plac zabaw na Dzień Dziecka

Tradycyjnie 1 czerwca, w Dniu Dziecka wójt gminy Bralin Piotr Hołoś w towarzystwie dyrektor przedszkola Teresy Michalskiej dokonał uroczystego otwarcia placu zabaw na zagospodarowanej działce przy Przedszkolu „Kwiaty Polskie” w Bralinie. W uroczystości wzięli udział dzieci przedszkolne i dzieci ze Żłobka „Wiosenka” w Bralinie. Na zagospodarowanie placu zabaw Gmina Bralin pozyskała dofinansowanie z Fundacji Santander. W ramach zadania „Zagospodarowanie nieużytkowanej działki w Bralinie i utworzenie nowej jakości estetyczno-funkcjonalnej” wycięto dziko rosnące krzewy, uprzątnięto zalegające korzenie i kamienie. Posadzono rośliny wieloletnie. Zakupione zostały urządzenia zabawowe: huśtawki, tablice do pisania i liczenia, ławeczki, kosze na śmieci. Całość inwestycji wyniosła 53 000,00 zł.

Uroczyste otwarcie Placu Zabaw

Uroczyste otwarcie Placu Zabaw

Dzieci otwierają Plac Zabaw

Uroczyste otwarcie Placu Zabaw

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności