Gmina Bralin

Rywalizowali o tytuł Małego Mistrza Ortografii

16 kwietnia br. w Zespole Szkół im. Ks. Michała Przywary i Rodziny Salomonów w Nowej Wsi Książęcej odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas II-III o Tytuł Małego Mistrza Ortografii.

Tytuł „Małego Mistrza Ortografii” zdobył Wiktor Niwa, uczeń 3 klasy Zespołu Szkół w Nowej Wsi Książęcej (opiekun p. Janina Habelska). Wicemistrzem ortograficznych zmagań został Tymon Grossek, uczeń 2 klasy Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Bralinie (opiekun p. Barbara Kamoś). Nagrody i gratulacje zwycięzcom przekazał zastępca wójta gminy Bralin Karol Wanzek  i dyrektor Zespołu Elżbieta Kuropka.

Konkurs ortograficzny w Nowej Wsi KsiążęcejKonkurs ortograficzny w Nowej Wsi Książęcej

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności