Gmina Bralin

Obchody święta patronów Zespołu Szkół w Nowej Wsi Książęcej

31 października br. w Zespole Szkół im. Ks. Michała Przywary i Rodziny Salomonów w Nowej Wsi Książęcej odbyły się uroczyste obchody święta patronów szkoły.  Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą, w której uczestniczyli uczniowie, nauczyciele oraz przedstawiciele władz samorządowych. Po zakończeniu nabożeństwa delegacja szkoły udała się na cmentarz, gdzie złożono kwiaty i zapalono znicze na grobach ks. Michała Przywary oraz członków rodziny Salomonów. W ten symboliczny sposób uczczono pamięć patronów, podkreślając ich znaczenie dla historii Nowej Wsi Książęcej.

Dyrektor z uczniami składa kwiatyDelegacja samorządowców składa kwiatyDelegacje składają kwiatyMłodzież na sali gimnastycznej podczas dnia patrona Młodzież na sali gimnastycznej

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności