Gmina Bralin

Nowi dyrektorzy powołani

W roku szkolnym 2022/2023 dobiegły końca pięcioletnie kadencje dyrektorów w jednostkach oświatowych gminy Bralin. W związku z tym w maju br. odbyły się konkursy na stanowiska dyrektorów.

Komisja konkursowa wyłoniła na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Bralinie Pana Michała Góreckiego, natomiast na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół w Nowej Wsi Książęcej dotychczasową dyrektor – Panią Elżbietę Kuropkę. W przypadku Przedszkola „Kwiaty Polskie” w Bralinie nikt się nie zgłosił do konkursu. Wobec powyższego wójt Piotr Hołoś powierzył pełnienie obowiązków dyrektora Przedszkola w Bralinie Pani Teresie Michalskiej.

Wójt Piotr Hołoś wręczył nowo wybranym dyrektorom akt powierzenia stanowiska i złożył życzenia udanych inicjatyw i decyzji w zarządzaniu, owocnej współpracy z pracownikami, wychowankami, rodzicami i organem prowadzącym oraz wszelkiej pomyślności.

Wójt Piotr Hołoś w bralińskiej podstawówceWójt gminy Bralin z dyrektor Elżbietą KuropkąWójt gminy Bralin z dyrektor Teresą MichalskąGrono pedagogiczne Przedszkola "Kwiaty Polskie" w BralinieGrono pedagogiczne Zespołu Szkół im. Ks. Michała Przywary i Rodziny Salomonów w Nowej Wsi Książęcej

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności