Gmina Bralin

Nowe samochody w jednostkach OSP

W niedzielę 26 listopada 2023 r. wójt gminy Bralin Piotr Hołoś i OSP Nowa Wieś Książęca uroczyście przekazała samochód ratowniczo-gaśniczy marki STAR12-180 GBA jednostce OSP Chojęcin. 

W blasku rac i głośnym dźwięku syren strażackich druhowie OSP, licznie zgromadzeni mieszkańcy gminy Bralin i zaproszeni goście fetowali wjazd wozu bojowego na plac przy OSP Chojęcin. 

Wcześniej, 17 listopada br. nowy samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu MAN TGM 13.290 odebrali druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi Książęcej 17 listopada 2023 r. Zakup został sfinansowany ze środków własnych gminy Bralin na kwotę 750 000,00 zł oraz środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu w kwocie 475 00,00 zł oraz z Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego 25 000,00 zł. 

Nowy samochód OSP wystąpienie wójtaNowy OSP ChojęcinNowy samochód w OSP w Chojęcinie raceNowy samochód w OSP w Chojęcinie, zebrani mieszkańcyNowy samochód w OSP w Chojęcinie, fajerwerkiNowy samochód w OSP w Chojęcinie, przywitanieNowy wóz OSP w Nowej Wsi Książęcej

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności