Gmina Bralin

Konkurs „NIE dla NISKIEJ EMISJI” rozstrzygnięty

W ramach lokalnej kampanii informacyjno-edukacyjnej na rzecz czystego powietrza w Gminie Bralin przeprowadzono konkurs pn. „NIE dla NISKIEJ EMISJI”. W zależności od grupy wiekowej, zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej, plakatu, listu lub wierszyka (hasła) na temat zanieczyszczenia powietrza, pochodzącego przede wszystkim z ogrzewania budynków. Wszystkie prace zachwyciły kreatywnością, estetyką i znajomością zagadnienia. Stąd w najmłodszych grupach, czyli klasach 0 oraz 1-3 trudno było wyłonić laureatów, dlatego komisja konkursowa ustaliła, iż wszyscy są zwycięzcami i przyznano im wyróżnienia. Z kolei pośród przesłanych listów do przedsiębiorcy zwycięzcami zostali:

Marta Gnitecka – I miejsce,

Maria Zając – II miejsce  

Maja Grabowska – III miejsce.

Ciekawą treść zawierają również dwa wierszyki przesłane przez Hannę Bielską i Wiktorię Rybczyńską z klasy siódmej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Bralinie.

 

W dniach 20 i 21 maja Wójt Gminy Bralin – Piotr Hołoś podziękował uczestnikom za udział w konkursie oraz wręczył okolicznościowe dyplomy i upominki. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie oraz gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności