Gmina Bralin

Jednostka OSP Mikorzyn obchodziła 90-lecie powstania

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Mikorzynie, w niedzielę 12 maja br. obchodziła swój wspaniały jubileusz 90-lecia istnienia. Uroczystość zgromadziła lokalną społeczność oraz liczne delegacje. W uroczystości wziął udział wójt gminy Bralin Karol Wanzek. Podczas uroczystości jednostka OSP Nowa Wieś Książęca otrzymała z rąk Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP kluczyki do nowego średniego wozu strażackiego. Kluczyki przekazano prezesowi OSP Nowa Wieś Książęca Damianowi Hełmińskiemu. 

Liczny tłum pod jednostką OSPWójt Karol Wanzek i jednostki OSP przed wozem strażackimUroczysta msza święta, strażacy w ławkach w kościele

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności