Gmina Bralin

II Turniej Piłki Ręcznej Bralin

W hali sportowej w Bralinie odbył się II Turniej Piłki Ręcznej Bralin. Organizatorzy Piłka Ręczna Bralin zaprosili do udziału w Turnieju zespoły Handbal Kepno i Aries Baranów. Trenerzy: Małgorzata i Jacek Falszewscy oraz Grzegorz Markiewicz dokonali podziału w grupach tak, aby zespoły mogły zagrać ze sobą przynajmniej jeden raz. W turnieju brały udział dzieci rocznika 2013-2011.

Podczas prawie 4 godzinnej rywalizacji młodzi piłkarze wykazali się niezwykłą wolą walki i bardzo dobrym przygotowaniem taktycznym i niezłą techniką. Cieszy to oko nie tylko samych trenerów Falszewskich ale także rodziców, którzy zaangażowani są w organizację każdego spotkania.

Po wielu latach piłka ręczna powróciła do Bralina przy wsparciu Urzędu Gminy, rodziców i sponsorów. Ale nie powróciłaby gdyby nie trenerzy, mieszkańcy Bralina uwielbiani przez dzieci i młodzież: pan Jacek Falszewski i pani Małgorzata Falszewska.

Sędziowie Turnieju: Wiesław Klaczyński, Weronika Kolbert, Hanna Sasin oraz Julia Bogacz.

Drużyna szczypiornistów na tle bramkiHala sportowa, trybuny i ludzie na trybunachWręczanie medali zawodnikom w niebieskich koszulkachWręczanie medali zawodnikom w niebieskich koszulkach

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności