Gmina Bralin

Festiwal Gier Planszowych

W miniony weekend w Szkole Podstawowej Nr 2 w Kępnie miał miejsce VIII Festiwal Gier  Planszowych. W turnieju międzyszkolnym zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Bralinie w składzie:  Karolina Albert, Helena Idzikowska, Eliasz Perczak oraz Konrad Stwirej pod opieką Pana Jerzego Liebnera. Ducha walki do gier planszowych w bralińskiej młodzieży zaszczepiła Agnieszka Czarnasiak-Szydłowska.

W festiwalu uczestniczyła również reprezentacja z Zespołu Szkół im. Księdza Michała Przywary i Rodziny Salomonów w Nowej wsi Książęcej w składzie: Karol Gogół, Jadwiga Paprzycka, Roksanna Kwiatkowska i Natalia Łukianowska.

Gry planszowe to zabawy łączące pokolenia. Dostarczają mnóstwa frajdy, integrują, uczą zdrowej rywalizacji, a przede wszystkim pozwalają oderwać się od telefonów, komputerów i telewizorów. 

Festiwal Gier Planszowych

Festiwal Gier Planszowych

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności