Gmina Bralin

Dzień Seniora w Klubie Senior+ w Bralinie

5 listopada w Klubie Senior+ w Bralinie odbyły się uroczyste obchody Dnia Seniora. W spotkaniu uczestniczyli licznie przybyli seniorzy, zaproszeni goście oraz przedstawiciele władz samorządowych - wójt gminy Bralin Karol Wanzek oraz sekretarz gminy Ewelina Pieles. Wójt złożył seniorom serdeczne życzenia zdrowia, pogody ducha oraz wielu lat aktywności i radości. Podkreślił również ważną rolę Seniorów w życiu lokalnej społeczności – przekazując młodszym pokoleniom tradycje, wartości i doświadczenie.

Kierownik Klubu Senior+, Kinga Sikora-Kozica, czuwała nad przebiegiem obchodów, dbając o to, by seniorzy czuli się wyjątkowo. Dzisiejsze spotkanie było także doskonałą okazją do integracji i wymiany wspomnień oraz do podziękowania wszystkim osobom wspierającym działalność Klubu Senior+.

Dzień Seniora w Klubie Senior + w Bralinie, wójt przemawiaDzień Seniora w Klubie Senior + w Bralinie, seniorzy przy wspólnym stoleDzień Seniora w Klubie Senior + w Bralinie, seniorzy przy wspólnym stoleDzień Seniora w Klubie Senior + w Bralinie, seniorzy przy wspólnym stoleDzień Seniora w Klubie Senior + w Bralinie, tort

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności