Gmina Bralin

60 lat razem - Diamentowe Gody

8 sierpnia 2024 roku Pani Pelagia i Janusz Kruszelniccy świętowali Diamentowe Gody, czyli 60. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Z Jubilatami, na ich zaproszenie spotkali się wójt gminy Bralin Karol Wanzek oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Marzena Urbańska.
Te wspólne 60 lat to symbol wierności i  miłości rodzinnej, to wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związki małżeńskie. Szanownym Jubilatom gratulujemy pięknej rocznicy i życzymy wiele szczęścia, zdrowia i radości na dalsze wspólne lata życia - mówił włodarz gminy Bralin. Wójt z parą małżeństwa obchodzącą 60 rocznicę ślubuNa zdjęciu trzech mężczyzn i dwie kobiety, z przodu para trzyma kosz prezentowy

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności