W związku z rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego,w dniu 1 sierpnia 2025 rokuo godz. 17:00 zostaną uruchomionesyreny alarmowe, na zasadach głośnej próby,dźwiękiem ciągłym trwającym jedną minutę.